صفحه اصلی      

شرکت سازه سازان (سهامی خاص) با هدف فعاليت در زمينه طراحی و اجرای انواع سازه های ساختمانی ، صنعتی و پروژه های عمرانی کشور با همکاری جمعی از متخصصين و کارشناسان و با توجه به سوابق و تجربیات قبلی اجرایی و مدیریتی در سال  1383 فعاليت خود را آغاز کرد.
در فرا پایه عرصه تغيير، استفاده از تكنولوژي جهاني و هم سويي با فرهنگ ايراني اصل پذيرفته شده اي است و سعی می شود با استفاده از شيوه‌هاي جديد مديريتي، بكارگيري و ابداع روشهاي اجرايي نو، مديريت پروژه ها بر اساس آخرين روش هاي تجربه شده و اجتناب از روش هاي سنتي متداول صورت پذيرد. هدف رسيدن به نقطه اي است كه پروژه در زمان تعيين شده و با حفظ و ارتقاي كيفيت فني، در چارچوب بودجه بندي مشخص با بكارگيري مهندسي ارزش پايان يابد و به بهره برداري برسد.

ارتقاي جايگاه توسعه و عمران اميد و قرارگيري در بين بهترين هاي صنعت ساختمان بعنوان چشم انداز سال ۱۴۰۰ شركت مورد نظر قرار گرفته است. بر همين اساس حضور در جمع ۱۰ شركت فعال در صنعت ساختمان به عنوان هدف اصلي شركت تعريف شده و برنامه ريزي ها به جهت ساخت حداقل ۵۰۰ هزار مترمربع در سال انجام گرفته است.
همچنين حجم فروش نيز به جهت قرارگيري در بين ۱۰ شركت بزرگ مورد نظر قرار گرفته و از اهداف اين شركت مي باشد. توسعه فروش همسو با توسعه تكنولوژي و پيشگامي در صنعتي سازي ساختمان از اهداف ديگر شركت توسعه و عمران اميد مي باشد.
اميد است كه با توكل بر خداوند متعال و ياري و همراهي خانواده بزرگ اميد بتوانيم به اهداف خويش، يكي پس از ديگري دست يابيم.

           

 

گالری تصاویر

خدمات

خدمات

ارتباط باما

مدیرعامل: عبدالرضا رزاقی

قم- بلوار شهید کریمی- بین کوچه 1 و 3- پلاک 16

تلفن: 9-32914308-025

فکس: 32914310-025